Royal Kraków Golf & Coutry Club
Royal Kraków Golf & Country Club
 
Wiadomości klubowe
Zmiana terminu turnieju
poniedziałek, 04 kwiecień 2005
W związku z sugestiami graczy i pracowników pola golfowego Komisja Turniejowa RKGCC zdecydowała o przesunięciu terminu rozegrania I Otwartych Akademickich Mistrzostw Krakowa.
Czytaj więcej...
 
III Turniej Marzanny - Inauguracja sezonu!
wtorek, 29 marzec 2005

Z ostatniej chwili: z regulaminu usunięto zapis o regułach zimowych, tj. turniej odbędzie się na letnich greenach, greenfee wg starego cennika.

Szanowni Państwo - gracze i miłośnicy golfa. Serdecznie zapraszamy Was 2 kwietnia w sobotę na pole golfowe w Ochmanowie koło Wieliczki na III edycję Turnieju Marzanny.

Czytaj więcej...
 
Spotkanie w siedzibie PZG
sobota, 05 marzec 2005
We wtorek 1 marca w siedzibie Polskiego Związku Golfa w Warszawie odbyło się spotkanie przedstawicieli komisji handikapowych klubów zrzeszonych w PZG. Jego tematem był nowy system prowadzenia i monitorowania handikapów graczy, oraz związany z tym zagadnieniem plan kalibracji pól golfowych.
Czytaj więcej...
 
III Otwarte Mistrzostwa RKGCC Matchplay
sobota, 05 marzec 2005
W ubiegłą niedzielę w Carlsbad w Kalifornii zakończył się turniej golfowy WGC Accenture World Matchplay Championship. Wśród 64 biorących udział najlepszych zawodowych golfistów na świecie zawiedli faworyci, w tym aktualny nr 1 światowego rankingu Vijay Singh z Fidżi, broniący tytułu Tiger Woods i najgorętszy zawodnik w tym sezonie - Phil Mickelson. Wygrał zaś pochodzący z USA David Toms, który pokonał w finale swojego rodaka Chrisa DiMarco. Dotąd Toms najbardziej był znany ze swojego zwycięstwa w wielkoszlemowym turnieju PGA Championship w 2001 roku.
Czytaj więcej...
 
Harmonogram turniejów 2005
poniedziałek, 28 luty 2005
TurniejZnany jest harmonogram turniejów w Royal Kraków na rok 2005. Wsród zaplanowanych zawodów gracze znajdą doskonale znany od dwóch lat cykl rozgrywek Cztery Pory Roku, jak również piątą już z kolei edycję Złotej Jesieni. Ponadto pełną parą ruszą rozgrywki Matchplay, oraz zainaugurowane zostaną Otwarte Akademickie Mistrzostwa Krakowa.
Czytaj więcej...
 
Więcej...
<< Pierwszy < Poprzedni 11 12 13 14 15 16 17 18 Następny > Ostatni >>

Pokazane 154 - 159 z 159