Royal Kraków Golf & Coutry Club
Royal Kraków Golf & Country Club
 
Wiadomości klubowe
VI Turniej o Puchar Kolibra - aukcja
piątek, 14 sierpień 2009

Drodzy golfiści i fani golfa,

podczas aukcji towarzyszącej nadchodzącemu VI Turniejowi o Puchar Kolibra po raz pierwszy będzie można licytować również orginalne zdjęcia z autografami znanych zawodowych golfistek.

Czytaj więcej...
 
I Maraton Golfowy RKGCC już za nami
wtorek, 11 sierpień 2009

W sobotę 8 sierpnia zgodnie z planami odbył się I Maraton Golfowy w RKGCC na dystansie 5-ciu rund 9-cio dołkowych. Zawodnicy mieli do pokonania 45 dołków. Przyjmując wartość bezwzględną długości dołków przemierzyli 13 km. Jednak jak to w golfie bywa, nie chodzi się po liniach prostych, a szukanie piłek też zajmuje graczy można przyjąć, że gracze pokonali aż 20 km.
Na starcie stawiło się ponad 30 graczy, co na okres wakacyjny i tak jest dobrą frekwencją. W trakcie pierwszych dwóch rund gracze mogli zaktualizować sobie HCP gdyż wynik pierwszych 18 dołków wpływał na HCP. Do następnych rund maratonu przystąpili tylko sami najbardziej wytrwali graczy, aby sprawdzić się w tej wymagającej formule. Z reguły gracze przed trzecią rundą robili sobie przerwę obiadowa i obsługa naszej restauracyjki uwijała się jak ukropie gdyż w związku z bardzo wyczerpującą formułą turnieju prawie wszyscy korzystali z jej usług.

Czytaj więcej...
 
I Maraton Golfowy
środa, 05 sierpień 2009

Zapraszamy w sobotę 8 sierpnia 2009r. na:

Pierwszy Maraton Golfowy w Royal Kraków Golf And Country Club

W tym roku nasz klub wprowadził już kilka turniejów o nowych formułach. Golfowy Maraton jest kolejną niespodzianką okresu wakacyjnego. Wprawdzie część graczy wyjechała na wakacje to ci, co zostali będę mogli się sprawdzić w tym szalonych projekcie.

Turniej Maraton Golfowy będzie odbywał się na dystansie 45 dołków czyli 5 rund po 9 dołków.

Nie trzeba będzie go skończyć, ale tylko ci, co wytrzymają cały maraton będą klasyfikowani do wyników turnieju.

Czytaj więcej...
 
Royal Kraków Matchplay
poniedziałek, 29 czerwiec 2009

W dniach 4 i 5 lipca 2009 zostanie rozegrany turniej Royal Kraków Matchplay. Ten dwudniowy turniej jest on nową pozycją na turniejowej liście klubu.

Czytaj więcej...
 
US Open video
środa, 17 czerwiec 2009

Zapraszamy do obejrzenia filmu nt. nadchodzącego turnieju US Open.


 

 
<< Pierwszy < Poprzedni 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Następny > Ostatni >>

Pokazane 46 - 54 z 159