Royal Kraków Golf & Coutry Club
Royal Kraków Golf & Country Club
 
Wiadomości klubowe
V Turniej o Puchar Kolibra - zapowiedź
czwartek, 11 wrzesień 2008

Szanowni Państwo,

Jeszcze raz serdecznie zapraszamy 13 września do wzięcia udziału w V Turnieju Golfowym o „Puchar Kolibra”, którego celem jest pomoc dla Ośrodka Transplantacji Uniwersyteckiego Szpitala Dziecięcego w Krakowie.

Od godziny 14.00 przewidujemy szereg atrakcji zarówno dla dzieci jak i dla dorosłych. Będzie można nauczyć się tańczyć salsę, a także podziwiać karateków z Akademii Karate Tradycyjnego w Niepołomicach, którego założycielem jest sensei Paweł Janusz. Paweł Janusz jest brązowym medalistą Mistrzostw Świata w kata z 2004 roku, mistrzem Europy w kata z 2006 roku oraz wicemistrzem Europy w kata z 2007 roku. To tylko nieliczne z Jego osiągnięć. Za zasługi dla polskiego sportu otrzymał wyróżnienia od Ministra Sportu oraz Ministra Edukacji Narodowej i Sportu.

Dzieciom czas będzie umilał Teatr Groteska, także dmuchana zjeżdżalnia, którą uwielbiają wszyscy milusińscy.

Około godziny 16:30 rozpocznie się aukcja obrazów, które są dziełem wielu znakomitych artystów (m.in. prof. Bronisław Chromy, Kazimierz Wilk, Teresa Frodyma, Jerzy Dimitruk, Małgorzata Stachurska, Kinga Chromy). Obrazy oraz rzeźby będzie można oglądać już w czwartek na polu golfowym w Ochmanowie. Z pewnością warto powiększyć swoją kolekcję.

Poza tym będzie można napić się piwa, dobrze zjeść,oraz posłuchać muzyki.

 
Golfowy wrzesień w Royal Kraków
niedziela, 07 wrzesień 2008

Wrzesień to miesiąc wyjątkowy w RKGCC. W harmogramie imprez zapisane są aż trzy imprezy golfowe. Pierwsza z nich jest szósta już edycja Turnieju o Puchar Prezesa, którego wyniki już znamy i zamieszczone się poniżej. Już tydzień później mam zaszczyt zaprosić państwa na V Turniej o Puchar Kolibra - wyjątkową imprezę podczas której pomagamy zbierać fundusze na rzecz Ośrodka Transplantacji Uniwersyteckiego Szpitala Dziecięcego w Krakowie-Prokocimiu.

Zakończymy mocnym akcentem w postaci I Mistrzostw Małopolski. RKGCC będzie gospodarzem pierwszej rundy tych zawodów. Nie jest to zaskoczeniem jeśli wziąć pod uwagę, że pole goflowe w Ochmanowie jest najbardziej wymagające w Małopolsce, co daje gwarancję, że w rundzie finałowej wezmą udział przede wszystkim najbardziej wszechstronni i utalentowani gracze.

Czytaj więcej...
 
II Mistrzostwa Par RKGCC - wyniki
niedziela, 17 sierpień 2008

Oto wyniki II edycji Mistrzostw Par RKGCC:

Czytaj więcej...
 
I Turniej o Pierścień Św. Kingi - relacja
wtorek, 05 sierpień 2008

Ostatni weekend lipca był kolejnym krokiem milowym w działaniu klubu golfowego Royal Krakow Golf and Country Club. W dniach 26 i 27 lipca rozegrany został pierwszy w historii naszego klubu dwudniowy turniej golfowy. Już sama jego nazwa "Turniej o Pierścień Św. Kingi" wskazuje na to, że ambicją naszego Klubu Golfowego w Ochmanowie jest bycie obecnym w polityce turystycznej regionu wielickiego.

W oprawę tej wspaniałej imprezy zaangażował się sponsor Farmona Hotel Business & SPA. Przedstawiciele Hotelu Farmona zapewnili uczestnikom turnieju torebki niespodzianki z kosmetykami. Specjalnie na ten turniej przygotowano statuetki wykonane z wieliczańskiego złota, jakim jest sól oraz pamiątkowe monety.

Czytaj więcej...
 
I Turniej o Pierścień Św. Kingi - wyniki
niedziela, 27 lipiec 2008

Oto wyniki zakończonego I Turnieju o Puchar Św. Kingi:

Czytaj więcej...
 
<< Pierwszy < Poprzedni 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Następny > Ostatni >>

Pokazane 73 - 81 z 159