Royal Kraków Golf & Coutry Club
Royal Kraków Golf & Country Club
 
Wiadomości klubowe
II Mistrzostwa Par RKGCC - wyniki
niedziela, 17 sierpień 2008

Oto wyniki II edycji Mistrzostw Par RKGCC:

Czytaj więcej...
 
I Turniej o Pierścień Św. Kingi - relacja
wtorek, 05 sierpień 2008

Ostatni weekend lipca był kolejnym krokiem milowym w działaniu klubu golfowego Royal Krakow Golf and Country Club. W dniach 26 i 27 lipca rozegrany został pierwszy w historii naszego klubu dwudniowy turniej golfowy. Już sama jego nazwa "Turniej o Pierścień Św. Kingi" wskazuje na to, że ambicją naszego Klubu Golfowego w Ochmanowie jest bycie obecnym w polityce turystycznej regionu wielickiego.

W oprawę tej wspaniałej imprezy zaangażował się sponsor Farmona Hotel Business & SPA. Przedstawiciele Hotelu Farmona zapewnili uczestnikom turnieju torebki niespodzianki z kosmetykami. Specjalnie na ten turniej przygotowano statuetki wykonane z wieliczańskiego złota, jakim jest sól oraz pamiątkowe monety.

Czytaj więcej...
 
I Turniej o Pierścień Św. Kingi - wyniki
niedziela, 27 lipiec 2008

Oto wyniki zakończonego I Turnieju o Puchar Św. Kingi:

Czytaj więcej...
 
I Turniej o Pierścień Św. Kingi - Runda 1
sobota, 26 lipiec 2008

Oto wyniki pierwszej rundy, oraz lista startowa rundy finałowej:

Czytaj więcej...
 
I Turniej o Pierścień Św. Kingi
poniedziałek, 14 lipiec 2008

Drodzy Państwo,

w dniach 26-27 lipca zapraszamy do wzięcia udziału w I Turnieju o Pierścień Św. Kingi. Obie rundy zawodów odbędą się w formacie Strokeplay, z ograniczeniem na maksymalny wynik na dołku równy Par + 4. Powyżej tej wartości zawodnik może podnieść piłkę i wpisać taki wynik. Gracze będą klasyfikowani w dwóch kategoriach: brutto, oraz netto liczonej z 3/4 handikapu. Lista startowa drugiego dnia zostanie utworzona w kolejności odwrotnej od najwyższego do najniższego wyniku brutto. Gra treningowa na polu między rundami jest zabroniona pod groźbą kary dyskwalifikacji.

Czytaj więcej...
 
<< Pierwszy < Poprzedni 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Następny > Ostatni >>

Pokazane 73 - 81 z 157