Royal Kraków Golf & Coutry Club
Royal Kraków Golf & Country Club
 

Nadchodzący turniej

nie ma zaplanowanych turniejów
12.10.2019 ZAPRASZAMY na XIV Royal Kraków Open
sobota, 05 październik 2019

 Szanowni Golfiści, 

12 października 2019r. zapraszamy na XIV Royal Kraków Open!

Udział w tym turnieju mogą wziąć wszyscy gracze początkujący, doświadczeni oraz członkowie PGA Polska.

Po turnieju zapraszamy na spotkanie z właścicielem pola podsumowujące sezon 2019r.

 

firma M-Cars MINI zagości w Royal Kraków Golf & Country Club i zaprasza wszystkich uczestników turnieju XIV Royal Kraków Open na jazdy próbne, które będzie można odbyć na miejscu tymi fascynującymi maszynami.

 Specjalnie dla smakoszów kawy  firma DARVEA - PALARNIA KAWY z Tarnowa .będzie serwować  pyszną kawę i opowie jak wygląda podróż od ziarenka do małej czarnej. Postara się  także odpowiedź na każde nurtujące  pytanie! Kawa jest znana od setek la, ale z nami odkryjecie ją na nowo. www.darvea.pl 

 Dla ZWYCIĘZCÓW sponsorzy przygotowali fantastyczne nagrody.

 

SPONSORZY NAGRÓD:  

Firma M-Cars MINI ufundowała nagrody dla zwycięzców turnieju. Są to weekendy z wybranym samochodem MINI.

Agencja Usług Przewodnickich  i Turystycznych ''Renesans"- zaprasza na spacer z licencjonowanym przewodnikiem po zaułkach Krakowa. 

 

firma DARVEA - PALARNIA KAWY –Przygotowała  kawowe niespodzianki.

ANIKINO- voucher dla zwycięzcy na dziecięce wyjątkowe urodziny

Program Turnieju: 

Format gry: 18 dołków

Stroke play brutto – kat Professionals , kat Amatorzy

Stableford netto – kat 0,0-36, kat 36-54

  

Professionals i amatorzy z HCP 0- 13,6 grają z Białych Tee

Wyniki turnieju będą miały wpływ na HCP

Końcowa klasyfikacja dotyczy graczy z oficjalnym HCP

Wpisowe dla członków RKG&CC 60zł (w tym pakiet startowy, lunch i opłata turniejowa).
Green fee turniejowe dla pozostałych graczy 200zł (w tym pakiet startowy, lunch i opłata turniejowa).

Rejestracja  telefoniczna 12 281 19 70 lub w recepcji klubu do dnia 11.10.2019 do godz. 14:00

Lista startowa będzie dostępna na www.krakowgolf.pl  w piątek 11.10.2019 od  ok.  godz. 18:00

Informacje o sponsorach :

Dealer M-Cars

 

Dealer M-Cars to firma, która od pokoleń pielęgnuje tradycje motoryzacyjne. Z sukcesami funkcjonuje na rynku już od 25 lat. M-Cars to obecnie dwa salony: w Libertowie i w Krakowie.  Salon przy ul. Góra Libertowska 14 oferuje klientom kompletną ofertę samochodów BMW oraz MINI, wraz z pełną obsługą serwisową. M-Cars doskonale rozumie, że MINI to więcej niż samochody, to styl życia.

MINI Cooper to pojazdy będące ikoną stylu i na wskroś miejska marka. Z sukcesami zdobywa serca indywidualistów od 1959 roku. Dewizą MINI jest dostarczanie maksymalnych doznań na minimalnej przestrzeni.  Już 12 października firma M-Cars MINI zagości w Royal Kraków Golf & Country Club i zaprasza wszystkich uczestników turnieju XIV Royal Kraków Open na jazdy próbne, które będzie można odbyć na miejscu tymi fascynującymi maszynami.

 Dodatkowo, firma M-Cars MINI ufundowała nagrody dla zwycięzców turnieju. Są to weekendy z wybranym samochodem MINI.

Poza tym podczas wydarzenia będzie także możliwość wylosowania atrakcyjnych gadżetów marki MINI.

Agencja Usług Przewodnickich i Turystycznych „Renesans”

działa nieprzerwanie od 1991 r jako specjalistyczne biuro zajmujące się obsługą grup i turystów przyjeżdżających do Krakowa oraz organizacją i prowadzeniem specjalistycznych kursów dla kandydatów na przewodników po Krakowie.

W swojej ofercie Agencja Renesans szczególna uwagę kładzie na zapewnienie wysokiej jakości usług przewodników i pilotów realizujących programy turystyczne. Współpracujący z nami przewodnicy i piloci posiadając wszelkie licencje, certyfikaty i uprawnienia wyróżniają się przygotowaniem merytorycznym oraz doskonałą znajomością języków obcych. Pozwala to nie tylko oferować usługi standardowe, ale również zaspokajać życzenia turystów dot. specjalistycznych programów pobytu w Krakowie. www.renesans.krakow.pl  

ANIKINO

Zapraszamy dzieci z rodzicami do wspólnej zabawy w CAŁOROCZNEJ SALI ZABAW DLA DZIECI. Na dzieci czekają tu wyjątkowe atrakcje m. in.: baseny z piłeczkami, trampoliny, zjeżdżalnie, podesty, ścianki wspinaczkowe, domki, samochodziki.

Rodziców zachęcamy do organizacji urozmaiconych urodzin dzieci na terenie Anikino. W specjalnie dostosowanych salkach urodzinowych Twoje dziecko przeżyje niezwykłe chwilę, aktywnie spędzi czas oraz uczci swój najważniejszy dzień w roku. Do wyboru jest aż pięć salek urodzinowych, każda wyróżniająca się oryginalną atmosferą wprowadzającą gości w fantastyczny bajkowy świat.  Twoje dziecko jest fanem Krainy Lodu, uwielbia dinozaury, marzy o podróżach kosmicznych, fascynuje je tajemniczy świat dzikich zwierząt, a może marzy o balu godnym księżniczki? W Anikino możemy spełnić te marzenia! Decydując się na opcję z animatorem zapewniasz swojemu dziecku wspaniałą zabawę i profesjonalną opiekę.

Dla grupy szkolnych i przedszkolnych przygotowaliśmy IMPREZY TEMATYCZNE. Z pośród wszystkich scenariuszy wybierzcie ten, który interesuje Was najbardziej i przygotujcie się na wspaniałą przygodę. Zapraszamy na spotkania z Lajkonikiem podczas imprezy Krakowskiej, odwiedziny na biegunie północnym w poszukiwaniu Świętego Mikołaja, grupę starszaków z przedszkoli zapraszamy na uroczyste Absolutorium Przedszkolaka, a pierwszoklasistów na integracyjne zabawy podczas imprezy „poznajmy się”. Ostatnio wiele grup zorganizowanych korzysta z naszych nowości! Imprezy Cyrkowe z pokazem Magicznym lub Naukowe z pokazem chemicznym są chętnie wybieraną opcją zabawy szkolnej lub przedszkolnej. Spragnionych zabawy zapraszamy również na pozostałe nasze imprezy: piracką, indiańską, królewską, kosmiczną i wiele innych.

Starsze dzieci zapraszamy na WAKACJE Z ANIKINO:  PÓŁKOLONIE – letnie i zimowe, od poniedziałku do piątku, od 7.00 do 17.00, z wyżywieniem, opieką Animatorów, ubezpieczeniem, licznymi konkursami i ciekawymi wycieczkami oraz  LETNISKO – w okresie wakacji 5-cio dniowe, przygodowe wyjazdy dla dzieci po za Kraków. Od 2015 roku na wakacje w mieście zapraszamy także maluchy od 3 roku życia. Półkolonie Malucha!

Anikino zachęca również do udziału w DNIU WOLNEJ SZKOŁY – cały dzień gier i zabaw z Animatorami w Anikino w dni wolne od lekcji, np. pomiędzy świętami oraz BAŚNIOWYCH NOCACH – niezwykłe, pełnych magii i zabawy nocnych zajęciach przeprowadzanych  na terenie ANIKINO.

Dla amatorów kosmicznych podróży zorganizujemy POKAZY W PLANETARIUM – przygotowaną specjalnie dla dzieci niezwykle pasjonującą prezentacja Układu Słonecznego i konstelacji gwiezdnych za pomocą  przestrzennych cylindrów oraz slajdów wewnątrz przenośnej kopuły Planetarium.

Bal karnawałowy, przedstawienie, akademia – na te i wiele innych okazji mamy kostiumy w naszej największej w Krakowie, całorocznej Wypożyczalni Strojów Karnawałowych. 

 
< Poprzedni   Następny >