Royal Kraków Golf & Coutry Club
Royal Kraków Golf & Country Club
 
Harmonogram turniejów 2005
poniedziałek, 28 luty 2005
TurniejZnany jest harmonogram turniejów w Royal Kraków na rok 2005. Wsród zaplanowanych zawodów gracze znajdą doskonale znany od dwóch lat cykl rozgrywek Cztery Pory Roku, jak również piątą już z kolei edycję Złotej Jesieni. Ponadto pełną parą ruszą rozgrywki Matchplay, oraz zainaugurowane zostaną Otwarte Akademickie Mistrzostwa Krakowa.

Sezon zainaugurujemy w sobotę 2 kwietnia Turniejem Marzanny, będącym pierwszą odsłoną cyklu Cztery Pory Roku. W maju przyjdzie czas na jego drugą część, czyli Majówkę Golfową, oraz na po raz pierwszy odbywające się w Krakowie Otwarte Akademickie Mistrzostwa. Organizując ten turniej wychodzimy naprzeciw rosnącemu zainteresowaniu golfem wśród akademików, będących coraz częstszymi gośćmi w Royal Kraków.

[Puchar]Do 29 maja czekamy na zgłoszenia udziału w Otwartych Mistrzostwach Matchplay. Cztery rundy tych rozgrywek zaplanowaliśmy na czerwiec, lipiec, wrzesień i październik tego roku. Na sezon ogórkowy podobnie jak rok temu proponujemy Summer Eclectics, proste i przyjemne rozgrywki w formacie niespotykanym chyba nigdzie indziej w kraju.

We wrześniu czekają nas Turniej Prezesa, oraz przebój ubiegłego sezonu, czyli Puchar Kolibra, do dziś niezwykle mile wspominany przez wielu jego uczestników. W końcu tradycyjnie w pierwszą sobotę października po raz piąty zapraszamy do udziału w Złotej Jesieni (Golden Autumn), podczas której będziemy wspólnie bawić się w formacie Texas Scramble. Sezon zakończy 29 października ostatnia odsłona cyklu Cztery Pory Roku, czyli Turniej Kasztanowy.

Szczegółowy harmonogram można pobrać tutaj. Serdecznie zapraszamy nie tylko golfistów, ale też kibiców, którzy mają wstęp wolny i są zawsze mile widziani.

 
< Poprzedni   Następny >