Royal Kraków Golf & Coutry Club
Royal Kraków Golf & Country Club

III Turniej Marzanny - wyniki
poniedziałek, 04 kwiecień 2005
W zakończonym w sobote inaugurującym sezon golfowy 2005 w Małopolsce III Turnieju Marzanny wzięło udział 17 uczestników. Wyniki wyraźnie pokazują kto w trakcie zimowej przerwy solidnie pracował nad swoją formą.

Przy słonecznej pogodzie zawodnicy mieli za zadanie rozegrać 18 dołków w formacie Stableford. W kategorii netto zwyciężył Władysław Kubiak zdobywając 42 punkty. Na kolejnych miejscach na podium uplasowali się Zdzisław Hutyra (40) i Mateusz Gorczyński (38). W kategorii brutto pierwsze miejsce zajął Mateusz Gorczyński z wynikiem 27 pkt. Drugie miejsce przypadło Łukaszowi Wilkowi (22), a trzecie Damianowi Gorczyńskiemu (18). Zwycięzcy obu kategorii otrzymali okolicznościowe puchary. Każdemu z uczestników przyznane zostały punkty do klasyfikacji generalnej obu kategorii.