Royal Kraków Golf & Coutry Club
Royal Kraków Golf & Country Club
 

Nadchodzący turniej

nie ma zaplanowanych turniejów
I Otwarte Akademickie Mistrzostwa Krakowa
poniedziałek, 16 maj 2005
W najbliższą sobotę najbliższe Krakowa pole golfowe w Ochmanowie koło Wieliczki będzie miejscem rozegrania I Otwartych Akademickich Mistrzostw Krakowa w golfie. Do udziału w nich w szczególności zapraszamy studentów, doktorantów i pracowników naukowo-dydaktycznych szkół wyższych. Oczywiście poza nimi w zawodach będą mogli startować także zwykli gracze.

Mistrzostwa odbędą się w formacie Strokeplay na 18 dołkach w dwóch kategoriach: brutto dla studentów, doktorantów i pracowników naukowo-dydaktycznych szkół wyższych, oraz netto dla wszystkich uczestników. Start godz. 10.

Zgłoszenia uczestnictwa przyjmowane są telefonicznie i poprzez pocztę elektroniczną w recepcji klubu, jak również przy pomocy formularza na stronach potralu golfowego www.golf.pl. Serdecznie zapraszamy też kibiców, oraz tych, którzy jeszcze nie mieli okazji przyjrzeć się z bliska grze w golfa, aby zechcieli przyjechać do Ochmanowa i przekonali się na czym polega ta dyscyplina sportu. Na wszystkich czeka dom klubowy i działająca w nim restauracja.

Regulamin turnieju  

 
< Poprzedni   Następny >