Royal Kraków Golf & Coutry Club
Royal Kraków Golf & Country Club
 
Jeszcze tylko tydzień do Turnieju Marzeń o Puchar Kolibra
piątek, 26 sierpień 2016

Drodzy Golfiści,

Już za tydzień GRAMY W XIII TURNIEJU MARZEŃ o PUCHAR "KOLIBRA"

Strat Turnieju od 8:00

Nagrody na Nearest To The Pin ufundowała GolfArena 

Piknik zaczynamy od ok. 13:00

Program pikniku:

 

Start godz. 13:00
Program obejmuje uroczyste wręczenie Pucharów Kolibra i innych nagród uczestnikom Turnieju, szereg atrakcji sportowych i rekreacyjnych dla zarejestrowanych uczestników imprezy, m.in. akademię golfa, a także licytację atrakcyjnych przedmiotów i dzieł sztuki oraz koncert Zespołu Detox.

Zachęcamy do udziału w imprezie nie tylko golfistów, ale również rodziny z dziećmi, a także osoby które chcą rozpocząć swoją przygodę z golfem.

Patronat Honorowy nad XIII Turniejem Marzeń o Puchar Kolibra objął Pan Jacek Krupa Marszałek Województwa Małopolskiego oraz Pan Roman Ptak Burmistrz Miasta i Gminy Niepołomice.

Fundator nagród na konkurs Nearest To The Pin to GolfArena to kompleksowy i prosty w obsłudze portal społecznościowy, zrzeszający Golfistów - zarówno amatorów jak i zawodowców.
Portal powstał z myślą by stworzyć miejsce łączące golfistów, poza samym polem golfowym oraz zmotywuje do gry i poprawy osiągnięć, śledząc swoje wyniki i statystyki.

Poprzez portal z łatwością można umówić się na rundę golfa ze znajomymi. Pomaga w tym system powiadomienia sms oraz e-mail. GolfArena oferuje rywalizację rankingową i walkę nagrody – zdobyte na polu golfowym punkty, można wymienić na atrakcyjne nagrody z katalogu: gadżety i akcesoria golfowe, ubrania oraz Green Fee na pola golfowe w całej Polsce! Dzięki temu towarzyska runda na polu golfowym staje się czymś znacznie więcej!

Naszym celem jest promowanie golfa w Polsce, zachęcanie większego grona osób do gry przez liczne promocje oraz nagradzanie graczy akcesoriami, gadżetami a także wejściówkami na pola golfowe! Chcemy pomagać początkującym zbliżyć się do golfa, edukując zarówno w zasadach jak i etykiecie golfa. Portal pomaga także poznać nowe osoby dzielące pasję do tego sportu.

Przede wszystkim GolfArena jest darmowa! Jest to miejsce dla Golfistów, poza samym polem golfowym. Tworzone przez pasjonatów, dla pasjonatów!

Zapraszamy do udziału w Turnieju

 
< Poprzedni   Następny >