Royal Kraków Golf & Coutry Club
Royal Kraków Golf & Country Club
 

Nadchodzący turniej

Crystal Golf Tour II 2018
środa, 20 czerwiec
XI Royal Kraków Open już 1 pażdziernika!
wtorek, 27 wrzesień 2016

Drodzy Golfiści

Już w najbliższą sobotę 1 października 2016r. zapraszamy na XI odsłonę Turnieju Royal Kraków Open.
Udział w tym turnieju mogą wziąć wszyscy gracze początkujący, doświadczeni oraz członkowie PGA Polska.

Przez cały dzień będzie można podziwiać gadżety golfowe prezentowane przez Firmę Art Golf.

Przed i po turnieju wszyscy chętni będą mogli skorzystać ze specjalnego treningu na  Electrical Muscle Stimulationi 

Dla ZWYCIĘZCÓW sponsorzy przygotowali fantastyczne nagrody!!

Po turnieju wręczone zostaną nagrody za cykl turniejów wtorkowych "Gramy O Wietnam" oraz o tytuł Mistrza Turniejów wtorkowych we  Wrześniu.

PROGRAM TURNIEJU:

 

Start : 9:30
Format gry: strokeplay, 18 dołków
Professionals i amatorzy z hcp 0-12 grają z Białych Tee
Klasyfikacja brutto i   netto
Wyniki turnieju będą miały wpływ na HCP

Końcowa klasyfikacja dotyczy graczy z oficjalnym HCP
Rejestracja  telefoniczna 12 281 19 70
Lista startowa będzie dostępna na www.krakowgolf.pl  w piątekj   30.09.16 od godz. 19,00
Opłata wpisowa dla członków RKG&CC-60zł ( w cenie pakiet startowy oraz lunch )
Greenfee turniejowe dla pozostałych graczy-210 zł (w cenie pakiet startowy oraz lunch)  
Oczekiwanie na wyniki turnieju uprzyjemnią "Specjały Kasi" 

SPONSORZY NAGRÓD :
Metalodlew  ufundował wyjątkowe puchary - miniaturki krzeseł -krakowskiego pomniku z Placu Bohaterów Getta.

Ledtrends  wyróżni zwycięzce turnieju w kat. strokplay brutto voucherem wartości 800 zł

Dwór Sieraków, przygotował vauchery na wyśmienitą kolację oraz specjalną edycję wódki Sieraków

Mirodor - sponsor pucharu za Nearest To The Pin

"Kore" - gabinet fizjoterapii przygotował vauchery na zabiegi rehabilitacyjne.

Art Golf - wręczy piękne  artystyczne gadżety golfowe

Agencja Usług Przewodnickich  i Turystycznych ''Renesans"- zaprasza na spacer z licencjonowanym przewodnikiem po Zaczarowanym Krakowie

Biżuteria Beaty. Studio Działań Kreatywnych oferuje vouchery na wykonie niepowtarzalnej biżuterii

F.H Holly Kinga Śmiłek zaprasza na romantyczną 30 minutową  przejażdżkę  krakowską dorożką po starym mieście.

AllFit Nowy wymiar treningu MMS  proponuje vauchery na indywidualny trening.

 

INFOMACJE O SPONSORACH:

 Ledtrends

Ledtrends to młoda prężnie rozwijającą się marka propagująca i sprzedająca oświetlenie LED. W swojej ofercie posiada wysokiej jakości żarówki led, taśmy led, lampy led. Ledtrends to również linia specjalistycznego oświetlenia led do off-road-u.z a pomocą energooszczędnego oświetlenia i kreatywnego spojrzenia na światło pragniemy nie tylko sprzedawać, ale przede wszystkim tworzyć i doradzać naszym klientom!

Pamiętajcie że popierając  oświetlenie led stawiacie na ekologię i energooszczędność!

 

O Dworze Sieraków

Dwór Sieraków to kameralny, czterogwiazdkowy hotel, restauracja i Spa znajdujący się 13 km od pola golfowego Royal Kraków Golf & Country Club w Ochmanowie. Oba obiekty stwarzają miłośnikom golfa doskonałe warunki – ze strony pola do uprawiania ulubionego sportu ,zaś ze strony hotelu do relaksu, spróbowania wyśmienitej kuchni slow food i wina oraz jako baza wypadowa dla turystyki. Spa oferuje paniom i panom zabiegi na bazie kosmetyków robionych z winogron.Prosimy rezerwować miejsca w hotelu i na kolacji pod nr tel. 669 201 203 lub 12 31 22 423  Sieraków k. Krakowa

 Art of Golf

 Firma powstała z pasji do uprzyjemnienie otoczenia golfistów..Na polach gracze przezywają olbrzymie emocje, ktOre czasami wracają z nimi do domu, a niektóre uderzenia są jeszcze długo analizowane.Dlatego proponujemy zbiór upominków, elementów wystroju wnętrz do  przywołania niezapomnianej atmosfery ,pięknych chwil spędzonych na polach w domu, biurze, etc. Rozpiętość jest olbrzymia  -od unikatowych mebli o charakterze  golfowym przez wyroby artystyczne- obrazy ( olejne, akwarele, haftowane , wykonane metresą intarsji, ) ,przez olbrzymi asortyment elementów dekoracyjnych ( poduszki, obrusy , wazony , karafki , zegary etc.po gadżety i drobne upominki.
Można tu sobie skomponować zakupy dla własnej przyjemności , prezenty dla znajomych , bądź prezenty biznesowe.

 "Kore - gabinet fizjoterapii prowadzony przez Agatę Mazurek i Michała Chmiel. Wieloletnie doświadczenie oraz ciągłe podnoszenie swoich kwalifikacji na szkoleniach w kraju i za granicą, pozwala nam skutecznie odnajdywać  pierwotne przyczny bólu/problemu i na nich skupiać naszą terapię.  Umożliwia to szybki i skuteczny powrót do zdrowia oraz codziennych aktywności.
Pracujemy z pacjentem indywidualnie wykorzystując najnowsze i najlepiej udokumentowane naukowo metody.
Zapraszamy do kontaktu:
http://www.kore-fizjoterapia.pl/ "

Agencja Usług Przewodnickich i Turystycznych „Renesans”

działa nieprzerwanie od 1991 r jako specjalistyczne biuro zajmujące się obsługą grup i turystów przyjeżdżających do Krakowa oraz organizacją i prowadzeniem specjalistycznych kursów dla kandydatów na przewodników po Krakowie.
W swojej ofercie Agencja Renesans szczególna uwagę kładzie na zapewnienie wysokiej jakości usług przewodników i pilotów realizujących programy turystyczne. Współpracujący z nami przewodnicy i piloci posiadając wszelkie licencje, certyfikaty i uprawnienia wyróżniają się przygotowaniem merytorycznym oraz doskonałą znajomością języków obcych. Pozwala to nie tylko oferować usługi standardowe, ale również zaspokajać życzenia turystów dot. specjalistycznych programów pobytu w Krakowie. www.renesans.krakow.pl

 Biżuteria Beaty. Studio Działań Kreatywnych

Biżuteria unikatowa. Projektowana i robiona także na zamówienie. Zawsze indywidualnie dopasowana, w zgodzie z Twoją osobowością.
Tworzę biżuterię dla kobiet i mężczyzn, w różnym wieku, różnych temperamentów. Znaleźć można u mnie także gadżety biżuteryjne - ciekawe rozwiązania na nieciekawe lub kłopotliwe przedmioty - łańcuszki do okularów, breloki, gumki lub zapinki do włosów. Zajmuję się także także REAKTYWOWANIEM ulubionej, ale już znoszonej lub popsutej biżuterii, przywracając jej nie tylko dawną świetność lecz często tworząc w oparciu o stare elementy zupełnie nową jakość.
Traktuję biżuterię jako coś więcej niż przedmiot, rzecz. Uważam, że zaraz po bieliźnie jest ona najbardziej osobistą, intymną wręcz częścią stroju każdego, kto ją nosi - mówiącą niezwykle dużo o jego osobowości. Dlatego, bazując na swoim doświadczeniu, a także wyczuciu stylu oraz potrzeb indywidualnego klienta, nie preferuję jednego stylu i techniki wykonania lecz cenię wszechstronność oraz różnorodność.Spotkania w Studiu BB celem indywidualnego zamówienia: tel. 501 269 780. Zamówienia można składać także przez fanpage (www.facebook.com/BB.BizuteriaBeaty) gdzie codziennie czeka na Państwa post z nowymi pracami.

 F H U "Holly" Kinga Śmiłek

Hobby jakim były konie i miłość do historii  przerodziły się w pomysł krakowskiej dorożki. I tak od wielu lat  parafrazując słowa poety  Konstanta Ildefonsa Gałczyńskiego po Krakowie jeździ:- "Zaczarowana dorożka, Zaczarowany Koń i Zaczarowana Dorożkarka Kinga"

AllFit Nowy wymiar treningu MMS -Trener Personalny  Grzegorz Jóźwik

Oferujemy trening przy użyciu najnowocześniejszej i wyjątkowo skutecznej metody - Electrical Muscle Stimulation (EMS). EMS to nowoczesna i bardzo efektywna forma treningu wykorzystująca elektrostymulację mięśniową, stosowana w fizjoterapii, sporcie oraz medycynie estetycznej. Polega na przesyłaniu impulsów elektrycznych do neuronów, skutkiem czego jest kontrolowany skurcz mięśni. Metoda ta jest niezwykle skuteczna, ponieważ jednocześnie stymulujemy aż 8 grup mięśniowych, a z przeprowadzonych w Niemczech badań wynika, że trening EMS jest nawet o 40% bardziej efektywny niż tradycyjny i długotrwały trening na siłowni.

  • Krótki czas treningu, 20 minut odpowiada trzem sesja na siłowni.
  • Ogromny wydatek energetyczny, spalamy od 600-1200kcal.
  • Doskonałe narzędzie do rehabilitacji, wykorzystywane w okresach rekonwalescencji.
  • Bezpieczne dla stawów, których nie obciążamy podczas treningów Ems, w przeciwieństwie do siłowni.
  • Redukcja bólu pleców, poprzez wzmacnianie mięśni głębokich.
  • Szybkie efekty, widoczne już po 4 treningach.
  • Redukcja tkanki tłuszczowej, oraz cellulitu.

 

 

 

"

 

 

 
< Poprzedni   Następny >