Royal Kraków Golf & Coutry Club
Royal Kraków Golf & Country Club
 
XII Royal Kraków Open & VI Masters Champions hosted by Bristol Art & Medical Spa
poniedziałek, 25 wrzesień 2017

Szanowni Golfiści

 7-8 października 2017 r. zapraszamy na wyjątkowy  dwudniowy Turniej :

XII Royal Kraków Open & VI Masters Champions hosted by Bristol Art & Medical Spa

 Udział w tym turnieju mogą wziąć wszyscy gracze początkujący, doświadczeni oraz członkowie PGA Polska.

 Dla ZWYCIĘZCÓW sponsorzy przygotowali fantastyczne nagrody!!

SPONSORZY NAGRÓD: 

Główny sponsor pucharów Hotel Bristol****Art & Medical SPA to historyczna perła luksusu otoczona malowniczym krajobrazem parku zdrojowego Buska -Zdroju, w którym sztuka przeplata się z terapią, a terapia ze sztuką. 

Nagrody-"PUCHAR" - statuetki za I-wsze miejsce zostały specjalne stworzone na ten turniej przez Modus Design- Studio Marka Cecuł

Agencja Usług Przewodnickich  i Turystycznych ''Renesans"- zaprasza na spacer z licencjonowanym przewodnikiem po Zaczarowanym Krakowie

F.H Holly Kinga Śmiłek zaprasza na romantyczną 30 minutową  przejażdżkę  krakowską dorożką po starym mieście.

ORTOTOP Centrum Medyczne-  przekaże Vouchery, każdy o wartości 200zł do wykorzystania na konsultacje ortopedyczne lub zabiegi fizjoterapeutyczne. a dla wszystkich uczestników turnieju 10% rabatu na hasło "Royal Kraków Golf" 

Art Golf - wręczy piękne  artystyczne gadżety golfowe 

Spontiusz - zaprasza na grę w kręgle i kolacje dla dwóch osób

Dwór Sieraków, przygotował dla zwycięzców konkursów piłki z LOGO 

Przedsiębiorstwo Techniczno-Handlowe Certech - przygotowało zestawy nowoczesnych środków czystość marki beFrendi

Program Turnieju

Start : 9:30 

Format gry: strokeplay, 18 dołków

Professionals i amatorzy z hcp 0-5 grają z Białych Tee

Wyniki turnieju będą miały wpływ na HCP

Końcowa klasyfikacja dotyczy graczy z oficjalnym HCP

Rejestracja  telefoniczna 12 281 19 70 lub w recepcji klubu

Lista startowa będzie dostępna na www.krakowgolf.pl  w piątek 06.10.17 od godz. 19:00

Opłaty:

Wpisowe jednodniowe  dla członków RKG&CC 60zł , dwudniowe 120zł  (w tym pakiet startowy, lunch i opłata wpisowa). 

Green fee jednodniowe  turniejowe dla pozostałych graczy 180zł (w tym pakiet startowy, lunch i opłata turniejowa).

Green fee dwudniowe 300zł  (w tym dwudniowy pakiet startowy, lunch i opłata turniejowa).

Informacje o sponsorach:
 
Hotel Bristol****Art & Medical SPA to historyczna perła luksusu otoczona malowniczym krajobrazem parku zdrojowego Buska -Zdroju, w którym sztuka przeplata się z terapią, a terapia ze sztuką. Holistyczne  podejście do zdrowia przenosi w świat doskonałego piękna, pozwalając odzyskać utraconą w codziennym pośpiechu równowagę duszy i ciała.
Usługi na najwyższym światowym poziomie, wysoki standard w każdym aspekcie działalności oraz profesjonalizm personelu pozwalają naszym gościom czuć się bezpiecznie i komfortowo.
 
Modus Design - Studio Marka Cecuły
Nagroda-"puchar" - statuetki za I-wsze miejsca zostały specjalnie stworzone na ten turniej przez Modus Design - Studio Marka Cecuły. Modus Design działa od 1976 roku, początkowo jako studio ceramiczne założone przez Marka Cecułę w nowojorskim SoHo. Znakiem rozpoznawczym studia są tworzone od lat alternatywne propozycje w dziedzinie ceramiki użytkowej i dekoracyjnej.
 

 Art of Golf

 Firma powstała z pasji do uprzyjemnienie otoczenia golfistów..Na polach gracze przezywają olbrzymie emocje, ktOre czasami wracają z nimi do domu, a niektóre uderzenia są jeszcze długo analizowane.Dlatego proponujemy zbiór upominków, elementów wystroju wnętrz do  przywołania niezapomnianej atmosfery ,pięknych chwil spędzonych na polach w domu, biurze, etc. Rozpiętość jest olbrzymia  -od unikatowych mebli o charakterze  golfowym przez wyroby artystyczne- obrazy ( olejne, akwarele, haftowane , wykonane metresą intarsji, ) ,przez olbrzymi asortyment elementów dekoracyjnych ( poduszki, obrusy , wazony , karafki , zegary etc.po gadżety i drobne upominki.

Można tu sobie skomponować zakupy dla własnej przyjemności , prezenty dla znajomych , bądź prezenty biznesowe. 
 

F H U "Holly" Kinga Śmiłek

Hobby jakim były konie i miłość do historii  przerodziły się w pomysł krakowskiej dorożki. I tak od wielu lat  parafrazując słowa poety  Konstanta Ildefonsa Gałczyńskiego po Krakowie jeździ:- "Zaczarowana dorożka, Zaczarowany Koń i Zaczarowana Dorożkarka Kinga" 
 

Agencja Usług Przewodnickich i Turystycznych „Renesans”

działa nieprzerwanie od 1991 r jako specjalistyczne biuro zajmujące się obsługą grup i turystów przyjeżdżających do Krakowa oraz organizacją i prowadzeniem specjalistycznych kursów dla kandydatów na przewodników po Krakowie.

W swojej ofercie Agencja Renesans szczególna uwagę kładzie na zapewnienie wysokiej jakości usług przewodników i pilotów realizujących programy turystyczne. Współpracujący z nami przewodnicy i piloci posiadając wszelkie licencje, certyfikaty i uprawnienia wyróżniają się przygotowaniem merytorycznym oraz doskonałą znajomością języków obcych. Pozwala to nie tylko oferować usługi standardowe, ale również zaspokajać życzenia turystów dot. specjalistycznych programów pobytu w Krakowie. www.renesans.krakow.pl 
 
Centrum Medyczne Ortotop 
 
Składa się z lekarzy specjalistów z doświadczeniem w ortopedii, medycynie sportowej, traumatologii, neurochirurgii, neurologii, chirurgii ogólnej reumatologii, którzy na co dzień niosą pomoc chorym na oddziałach szpitalnych. W związku z postępem w zakresie dyscyplin chirurgicznych odbywającym się w ciągu ostatnich lat każdy z lekarzy zajmuje się leczeniem określonej, wąskiej grupy schorzeń, co pozwala na osiągnięcie możliwie perfekcyjnej techniki w zakresie diagnostyki i terapii. www.ortotop.pl
https://www.facebook.com/OrtotopKrakow/ 

Spontiusz - restauracja/kręgielnia Myślenice ul Słowackiego 112B
 
W klimatycznym wnętrzu możecie Państwo spędzić wyjątkowe chwile podczas delektowania się wyjątkowymi daniami z karty. W naszym menu można znaleźć dani FIT oraz dania bezglutenowe przygotowane z najlepszych produktów znanych na rynku.
Nasza restauracja jest dobrym miejscem na romantyczną kolację we dwoje, spotkania towarzyskie lub biznesowe 
 

O Dworze Sieraków

Dwór Sieraków to kameralny, czterogwiazdkowy hotel, restauracja i Spa znajdujący się 13 km od pola golfowego Royal Kraków Golf & Country Club w Ochmanowie. Oba obiekty stwarzają miłośnikom golfa doskonałe warunki – ze strony pola do uprawiania ulubionego sportu ,zaś ze strony hotelu do relaksu, spróbowania wyśmienitej kuchni slow food i wina oraz jako baza wypadowa dla turystyki. 

 


 
< Poprzedni   Następny >