Royal Kraków Golf & Coutry Club
Royal Kraków Golf & Country Club
 

Nadchodzący turniej

nie ma zaplanowanych turniejów
Turniej Andrzejkowy za nami...
wtorek, 28 listopad 2017

Turniej Andrzejkowy z „Zielonym narkotykiem”

55 golfistów uczestniczyło w sobotę, 25 listopada, w kończącym sezon Turnieju Andrzejkowym w Ochmanowie. Znakomita pogoda (13 stopni C i lekki, ciepły wiatr) sprzyjała emocjonującej rywalizacji i dobrej zabawie.

Główną nagrodę, obraz – akt kobiecy z kijem golfowym w roli listka figowego, namalowany w stylu przypominającym Modiglianiego, zdobył Bożydar Wiktor. Trofeum ma charakter przechodni i pozostanie u zwycięzcy przez rok do kolejnego turnieju.

Zawody przebiegały wyjątkowo sprawnie i bez poślizgu można było przystąpić do wręczania nagród, wśród których były m.in. zestawy piw o znajomo brzmiących nazwach: Donald, Kaczor, Bolek i Antoni (wszystkie w jednym opakowaniu).

Prowadzący ceremonię zakończenia turnieju aktor Andrzej Rozmus, i zarazem golfista, sypał dowcipnymi komentarzami bawiąc zebrane towarzystwo. Było zabawnie i sympatycznie.

W trakcie rozdania nagród okazało się, że ubiegłoroczny zwycięzca Turnieju Andrzejkowego, Aleksy Pocztowski, tym razem grał by nie wygrać. Przed wyjazdem na zawody usłyszał bowiem w domu, że powrót obrazu na kolejny rok niespecjalnie ucieszyłby domowników.

Imprezę zakończyła prezentacja książki „Zielony narkotyk” wydanej z okazji 15-lecia Stowarzyszenia Royal Kraków Golf & Country Club, z indywidualnymi dedykacjami dla golfistów.

 Ta efektowna publikacja, z świetnymi zdjęciami, przybliża ludzi grających w Ochmanowie i wyjątkowo przyjazną atmosferę jaka tu panuje.

Andrzej Gacek, twórca turniejów andrzejkowych i jeden z inicjatorów wydania „Zielonego narkotyku” może mieć satysfakcję, bo w sobotę udało się w pięknym stylu zakończyć sezon.

Sprzyjały temu pogoda, frekwencja, organizacja zawodów i humory golfistów.

Wyniki Turnieju Andrzejkowego 2017:

Kategoria Stableford Netto Niższa:

1 miejsce Bożydar Wiktor- 38

2 miejsce Piotr Wilk - 38

3 miejsce Władysław W. Kubiak 38

Kategoria Stableford Netto Wyższa: 

1 miejsce Ryszard Słuja 39

2 miejsce Grzegorz Urbanowicz 39

3 miejsce Adam Jędrzej 39 

Konkurs Longest Drive - Hugo Wiktor

Nearest to the Pin - Nguyen Hoang Anh

GRATULUJEMY  

 
< Poprzedni   Następny >