Royal Kraków Golf & Coutry Club
Royal Kraków Golf & Country Club
 
Zapraszamy na Crystal Golf Tour I 2018
piątek, 11 maj 2018

Szanowni Golfiści,

Zapraszamy  w najbliższą środę na Turniej Golfowy  z cyklu  Crystal Golf Tour I 2018.

Crystal Golf Tour 2018 to seria 300 turniejów golfowych na terenie 6 krajów (Polska, Czechy, Słowacja, Austria, Niemcy, Węgry). 

Każdy gracz, który chce wziąć udział w w serii 300 międzynarodowych rozgrywkach powinien zarejestrować się na www.crystalgolftour.com  

Osoby nie zarejestrowane w Crystal Golf Tour mogą wziąć udział w turnieju towarzyszącym.(opłaty zgodne z cennikiem i regulaminem RKG&CC)

Organizator Jan Kulig -Crystal Golf Tour 

Start godz 10:30

Format : 18 dołków stableford netto

Informacje:

Crystal Golf Tour 2018 – Unique Golf Tour in Central Europe

Crystal Golf Tour 2018 to seria 300 turniejów golfowych na terenie 6 krajów (Polska, Czechy, Słowacja, Austria, Niemcy, Węgry).

Na wszystkich polach golfowych objętych przez Tour będziesz grał(a) za jednolitą opłatę turniejową w wysokości 140 PLN / 33 EUR / 850 CZK / 10200 HUF.

Otrzymasz za nią ogromną porcję golfowych przeżyć, zapoznasz się z nowymi golfistami i będziesz miał(a) możliwości udziału w wielkim finałowym turnieju dwudniowym z atrakcyjnym programem, którego nie można znaleźć gzie indziej.

100 pól golfowych , 300 turniejów, 6 krajów ( Polska, Czech, Słowacja, Austria, Niemcy, Wegry)

·        Jednolita opłata turniejowy 140 PLN / 33 EUR / 850 CZK / 10200 HUF

·        Wielki dwudniowy finał pod koniec sezonu

·         Atrakcyjne nagrody

Na naszym polu golfowym będziemy grać 16.5., 20.6., 18.7. i 15.8.2018. 

Zarejestruj się na www.crystalgolftour.com za jedyne 39 EUR na cały sezon 2018 i graj, podróżuj, poznawaj.

This email address is being protected from spam bots, you need Javascript enabled to view it I www.crystalgolftour.com I www.facebook.com/crystalgolftour

Nagrody

Na poszczególnych Turniejach Crystal Golf Tour nie przyznaje się nagród.Zamiast nich każdy gracz zbiera punkty do całkowitego rankingu. Najlepszych 20 graczy w każdej kategorii otrzyma zaproszenie do udziału w turnieju finałowym , gdzie zostaną przyznane nagrody dla 5 najlepszych w każdej kategorii. Gramy o wycieczki, bony na sprzęt golfowy, jakościowe wina i napoje alkoholowe itd.

 Warunki

 Crystal Golf Tour 2018 jest przeznaczona dla wszystkich graczy amatorskich o HCP 0 aż 54. Każdy gracz zamierzający wziąć udział w Crystal Golf Tour powinien odpowiednio zarejestrować się na www.crystalgolftour.com, pod rygorem nieprzyznania ulgowej all-in ceny za turniej. Turnieje odbywają się zgodnie z Zasadami gry w golfa, z Regulaminem konkursowym Czeskiego Związku Golfa oraz z regulaminem pola. Dopuszcza się stosowanie przyrządów pomiarowych, jeżeli przestrzega się tempa gry. Lista startowa zostanie opublikowana w dniu poprzedzającym turniej, zazwyczaj o godzinie 18:00. Sporządzenie listy startowej jest sprawą wyłącznej kompetencji klubu lub organizatora. Zmian w opublikowanej już oficjalnie liście startowej może dokonywać tylko Komitet Konkursowy, zwłaszcza ze względu na przestrzeganie prawidłowości i spójności turnieju (np. z powodu odstąpienia gracza po terminie zgłoszeń). Prosimy wszystkich graczy, żeby stosowali się do tych reguł: klubowi chodzi zwłaszcza o utrzymanie odpowiedniego tempa gry, zaś uczestnikom turnieju chodzi o spokojne i komfortowe warunki gry. Gracze biorą udział na własny koszt i ryzyko. Wszystkie prawa zastrzeżone.

 Metoda zgłoszenia

 Zgłaszać się na poszczególne turnieje można na www.pzgolf.pl lub na na witrynach pozostałych narodowych związków golfa. Więcej informacji znajduje się na https://www.crystalgolftour.com/en/m/kalendar-turnaju/. Jeżeli gracz nie jest członkiem Czeskiego Związku Golfa, należy dokonać zgłoszenia w recepcji klubu telefonicznie lub e-mailem. Ostateczny termin zgłoszeń to dzień poprzedzający turniej, godzina 17:00. W razie ewentualnego zgłoszenia lub odstąpienia po upływie ostatecznego terminu prosimy zwrócić się do recepcji.

 Zwycięstwo

Wszystkie wyniki zaliczają się do ogólnej klasyfikacji Crystal Golf Tour. Stosuje się system liczenia Stableford netto. Dodatkowe informacje można znaleźć na https://www.crystalgolftour.com/en/m/pravidla/

 Zasady i warunki

 Korzystanie z urządzeń pomiarowych: tak

wózki golfowe. - tak

Ceny odpowiednie do statusu amatorskiego: tak

 Opłaty i wyżywienie

 Opłaty: Całkowita nagroda turniejowa 140 PLN, członkowie klubu płacą tylko wpisowe 20 PLN.

Tryb opłaty: kartą lub gotówką

Wyżywienie: nie

Minimalna liczba zarejestrowanych: 2

Uwaga: Lista startowa zostanie opublikowana w dniu poprzedzającym turniej o godzinie 18:00.

Kategorie

Wspólna 0 - 9,9

Wspólna 10 - 23

Wspólna 23,1 - 36

Wspólna 37 - 54

 ZAPRASZAMY

 

Tee

 

Żółte – mężczyźni

 

Czerwone - kobiety i juniorzy 


 
< Poprzedni   Następny >