Royal Kraków Golf & Coutry Club
Royal Kraków Golf & Country Club
 

Koliber 2014

Nadchodzący turniej

I Turniej Małopolska vs Górny Śląsk
piątek, 24 październik
I Turniej Małopolska vs Górny Śląsk
sobota, 25 październik

Hymn Golfowy

Kliknij, aby posłuchać...

Pogoda na Golfa

Programy i partnerstwa

Zielona firma
Wiadomości
Royal Kraków Masters- turniej towarzyszacy
czwartek, 27 wrzesień 2012

Szanowni Golfiści

Uprzejmie informujemy, że  Ci, którzy nie zakwalifikowali się  rozgrywek Royal Masters mogą wziąć udział w turniejach towarzyszących rozgrywanych w sobotę i w niedzielę

Format: Stableford netto 

Ilość miejsc ograniczona

Zgłoszenia telefoniczne 12 281 91 70 lub w recepcji Domu Klubowego

 Serdecznie zapraszamy

 

 

 
Royal Kraków Masters
czwartek, 27 wrzesień 2012

Drodzy Golfiści Royal Kraków,

 Już w najbliższy weekend, sob-niedz. 29-30.09.12, rozegramy premierowy a zarazem najważniejszy turniej sezonu - Royal Kraków Masters. Jest to turniej przeznaczony tylko dla najlepszych zawodników RKG&CC, którzy posiadają ważny handicap.

W turnieju może wziąć udział tylko 32 graczy. Automatyczną kwalifikację otrzymują zawodnicy z pozycji 1-32 wg bazy handicapowej PZG na dzień 25.09.12 godz. 18.00 oraz ewentualni zawodnicy rezerwowi. W przypadku gdyby którykolwiek z zawodników nie mógł wziąć udziału - w jego miejsce wskakuje zawodnik rezerwowy kolejny na liście HCP PZG. Około 6-7 osób z listy 1-32 już poinformowało mnie że nie może wziąć udziału w Masters, proszę więc osoby z poz. 33-50 o gotowość do udziału w turnieju. Dokładna ilość graczy zakwalifikowanych z listy rezerwowej zostanie ogłoszona w piątek, 28.09.12 o godz. 17.

Czytaj więcej...
 
Relacja Chóru Męskiego Agricola
środa, 26 wrzesień 2012

 

 22.09.2012

 

W sobotę 22.09.2012 r., przenieśliśmy naszą chóralną aktywność na pola i łąki zielone, czyli na teren Royal Kraków Golf & Country Club w Ochmanowie. Stało się to za sprawą, niezawodnego w takich przypadkach, naszego chóralnego golfisty, Andrzeja, który w tym dniu wystąpił w dwóch rolach: golfisty w turnieju i chórzysty w koncercie.

Tegoroczna wizyta była już drugą, bo w zeszłym roku spodobaliśmy się na tyle, że i w tym roku mogliśmy się tam zjawić, jak chcielibyśmy wierzyć, bardzo oczekiwani. Ten fakt jak i zapowiedzi naszego występu, na stronach internetowych klubu golfowego, a nawet Polskiego Związku Golfa, połechtały naszą artystyczną próżność.

Nasz pobyt miał charakter klasycznego barteru. Za udzielone nam lekcje gry w golfa i możliwość paradowania z kijami golfowymi pośród dołków, mieliśmy się odwdzięczyć występem w golfowym klubie.

Zjawialiśmy się w klubie około godziny 13-tej. Pod ręką dwóch golfowych instruktorów, pana Wiesia i pana Piotrka mieliśmy szlifować swe golfowe umiejętności.


Czytaj więcej...
 
Małopolskie Mistrzostwa Regionów
środa, 26 wrzesień 2012

Małopolskie Mistrzostwa regionów za nami,

 W pierwszy dzień w  Mistrzostwach udział wzięło 57 golfistów z Royal Kraków Golf, Kraków Valley Golf, Podkarpackiego Klubu Golfowego oraz z Warsaw Golf Promotion.

Pogoda zapowiadała się nie najlepiej. Poranek był dżdżysty, a słońce chowało się za chmurami. Na szczęście jak to często bywa w Ochmanowie popołudniowa aura sprzyjała graczom.

Turniej przebiegał bardzo sprawnie nad  czym czuwał sędzia z PZGolf Pan Sławomir Banaśkiewicz

Po turnieju zgodnie  z zapowiedzią wystąpił Chór Męski AGRICOLA Krakowskiego  Środowiska Akademickiego przy Uniwersytecie Rolniczym  w którego repertuarze znalazły się  miedzy innymi Pieśni miłosne , kołysanki, pieśni historyczne oraz znany i bardzo popularny Hymn Golfowy.

W pierwszym dniu faworytem mistrzostw został Łukasz Wilk, który uzyskał wynik 81.

Tuż za nim uplasował się Ernest Młynarski z wynikiem 82.

Rozstrzygający okazał się drugi dzień Mistrzostw, w którym zwyciężył  Ernest Młynarski z wynikiem 81 z rundy drugiej( razem 163)

Drugie miejsce i tytuł wicemistrza uzyskał Łukasz Wilk z wynikiem razem 170

Na trzecim miejscu uplasował się Stanisław Guzik z wynikiem z dwóch rund 171

 Gratulujemy!!!

RKG&CC

 

 
<< Pierwszy < Poprzedni 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 Następny > Ostatni >>

Pokazane 169 - 172 z 500