Royal Kraków Golf & Coutry Club
Royal Kraków Golf & Country Club
 

Nadchodzący turniej

XVI Turniej Marzanny z cyklu Cztery Pory Roku
sobota, 28 kwiecień

Hymn Golfowy

Kliknij, aby posłuchać...

Pogoda na Golfa

Programy i partnerstwa

Zielona firma
Stronę przegląda 2 gości
Wiadomości
V Turniej Prezesa
czwartek, 06 wrzesień 2007

W niedzielę 9 września zapraszamy do uczestnictwa w V Turnieju Prezesa. Zawody rozpoczną się o godz. 9-tej w formacie Strokeplay na 18 dołkach. Zawodnicy będą klasyfikowani w kategorii netto (do i powyżej HCP 24,0) , oraz brutto. Dla najlepszych przewidziano nagrody, w tym te ufundowane przez sponsorów: szkołę językową Select LS, oraz Nespresso. Lista zgłoszeniowa zostanie zamknięta w sobotę o 19:30 i od tego momentu dostępna będzie automatycznie utworzona lista startowa. Zapraszamy. 

 
Nowe zdjęcia w foto-galerii
piątek, 17 sierpień 2007

Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z nowymi zdjęciami w kategorii "Pole golfowe 2007" w foto galerii RKGCC. 

 
IV Turniej o Puchar Kolibra
czwartek, 09 sierpień 2007

Royal Kraków Golf & Country Club, oraz Fundacja Ośrodka Transplantacji "Dar Nadziei" serdecznie zapraszają na IV TURNIEJ GOLFOWY O "PUCHAR KOLIBRA", który odbędzie się dnia 16 września 2007 na polu golfowym w Ochmanowie.

Głównym organizatorem Turnieju jest Fundacja Ośrodka Transplantacji "Dar Nadziei" działająca przy Uniwersyteckim Szpitalu Dziecięcym w Krakowie. Współorganizatorami są: Royal Kraków Golf & Country Club, oraz Burmistrz miasta i gminy Niepołomice. Cały dochód z imprezy przeznaczony zostanie na pomoc dla Ośrodka Transplantacji, na którego Oddziale leczone są dzieci, dla których przeszczepienie komórek krwiotwórczych jest szansą do dalszego zycia.

Czytaj więcej...
 
V Turniej Świętojański - wyniki
niedziela, 01 lipiec 2007

W zakończonym tydzień temu V Turnieju Świętojańskim najlepszy wynik brutto osiągnął Damian Gorczyński (18). Na kolejnych miejscach podium znaleźli się Eric Seijn (17), oraz Bożydar Wiktor (16). W niższej kategorii netto triumfował Bożydar Wiktor z wynikiem 37 punktów. Spośród graczy z wyższym handikapem najlepszy okazał się Aleksy Pocztowski.

Specjalnie na ten turniej otwarto odnowione tee-boxy, dzięki czemu gracze mogli poznać przedsmak tego jak pole będzie już niedługo wyglądać.

Wszyscy zawodnicy którzy znaleźli się na podium otrzymali nagrody ufundowane przez sponsorów: szkołę językową Select LS, NTB, Wellness Technik, oraz AquaCity Poprad. Ponadto wszyscy goście byli częstowani doskonałą kawą Nespresso.

Wszystkim uczestnikom gratulujemy i dziękujemy za przybycie, jednocześnie zapraszając na kolejny turniej już we wrześniu.

Czytaj więcej...
 
<< Pierwszy < Poprzedni 181 182 183 184 185 186 187 188 189 190 Następny > Ostatni >>

Pokazane 721 - 724 z 795