Royal Kraków Golf & Coutry Club
Royal Kraków Golf & Country Club
 

Nadchodzący turniej

nie ma zaplanowanych turniejów

Hymn Golfowy

Kliknij, aby posłuchać...

Pogoda na Golfa

Programy i partnerstwa

Zielona firma
Wiadomości
V Turniej Złota Jesień
sobota, 24 wrzesień 2005
UWAGA!
Na prośbę członków klubu i uczestników turnieju Komisja Turniejowa zdecydowała o przesunięciu daty V Złotej Jesieni na 8 października. Za zmiany przepraszamy wszystkich zainteresowanych.

Tradycyjnie w pierwszą sobotę października (1-10-2005) zapraszamy Państwa do wzięcia udziału w piątej już edycji Turnieju Złota Jesień. Jego format pozwala wziąć w nim udział nie tylko zaprawionym w bojach graczom, ale też tym, którzy dopiero stawiają pierwsze kroki w grze w golfa.

Czytaj więcej...
 
II Turniej Kolibra - lista startowa
sobota, 10 wrzesień 2005
Lista startowa graczy na II Puchar Kolibra. W razie potrzeby prosimy o kontakt z recepcją klubu.

Lista startowa

 
II Summer Eclectics - wynik turnieju
poniedziałek, 29 sierpień 2005
W ubiegłą niedzielę zakończyły się golfowe rozgrywki Summer Eclectics rozgrywane już drugi raz na polu golfowym Royal Kraków Golf & C.C. Wzięło w nich udział siedemnastu uczestników, którzy łącznie rozegrali 558 dołków podczas 62 dziewięciodołkowych rund.
Czytaj więcej...
 
II Turniej o Puchar Kolibra
poniedziałek, 22 sierpień 2005
Podobnie jak rok temu mamy zaszczyt i przyjemność zaprosić wszystkich Państwa do wzięcia udziału w charytatywnej imprezie, której celem jest zebranie pieniędzy na Ośrodek Transplantacji Uniwersyteckiego Szpitala Dziecięcego w Krakowie-Prokocimiu. Współorganizatorami tego wyjątkowego wydarzenia są Fundacja Ośrodka Transplatacji ,,Dar Nadziei'', Stowarzyszenie na Rzecz Dzieci z Chorobą Nowotworową ,,Koliber'', oraz Urząd Miasta i Gminy Niepołomice.
Czytaj więcej...
 
<< Pierwszy < Poprzedni 191 192 193 194 195 196 Następny > Ostatni >>

Pokazane 761 - 764 z 781