Royal Kraków Golf & Coutry Club
Royal Kraków Golf & Country Club
 

Hymn Golfowy

Kliknij, aby posłuchać...

Pogoda na Golfa

Programy i partnerstwa

Golf Arena
Wiadomości
IV Turniej Kasztanowy - wyniki
sobota, 28 październik 2006
W sobotę 21 października przy słonecznej i ciepłej pogodzie odbył się ostatni z cyklu Czterech Pór Roku - Turniej Kasztanowy. Pierwsze miejsce w kategorii brutto zdobył z wynikiem 28 punktów Mateusz Gorczyński. W niższej kategorii netto zwyciężył Andrzej Gacek, przed Stanisławem Olejarką i Leszkiem Wilkiem. Wszyscy ci trzej gracze uzyskali ten sam wynik 34 punktów i o ostatecznej kolejności zadecydował countback. Zwycięzcą wyższej kategorii netto został Wojciech Borek (37 punktów). Najlepszy wynik netto wśród graczy bez karty handikapowej uzyskał Paweł Piotrowski. Gratulujemy !!!
Czytaj więcej...
 
VI Złota Jesień - wyniki
sobota, 28 październik 2006
Już szósty raz z rzędu w Ochmanowie odbył się drużynowy turniej Złota Jesień - tradycyjnie w formacie Scramble. Najlepszy wynik, i zarazem jedyny poniżej par, uzyskała drużyna w skład której wchodzili Mateusz Gorczyński, Pierre Urban, Aleksy Pocztowski, oraz Mirosław Kasperek. Gratulujemy !!!
Czytaj więcej...
 
I Royal Kraków Open - wyniki
sobota, 28 październik 2006
16 września po raz pierwszy mogliśmy wziąć udział w turnieju Royal Kraków Open. Gracze którzy zdecydowali się wziąć w nim udział walczyli o prestiż, oraz o przygotowane na tę okazję specjalnie grawerowane nagrody - przechodni puchar, oraz dwie srebrne patery.
Czytaj więcej...
 
III Turniej o Puchar Kolibra - wyniki
sobota, 28 październik 2006

W słoneczną sobotę 9 września braliśmy udział w zorganizowanym już po raz trzeci w Ochmanowie charytatywnym Turnieju o Puchar Kolibra. Jak zwykle impreza ta przyciągnęła wielu graczy i gości, którzy postanowili wspomóc chore dzieci z Uniwersyteckiego Szpitala Dziecięcego w Krakowie-Prokocimiu.

Czytaj więcej...
 
<< Pierwszy < Poprzedni 191 192 193 194 195 196 197 198 199 200 Następny > Ostatni >>

Pokazane 765 - 768 z 818