Royal Kraków Golf & Coutry Club
Royal Kraków Golf & Country Club
 

Nadchodzący turniej

nie ma zaplanowanych turniejów

Hymn Golfowy

Kliknij, aby posłuchać...

Pogoda na Golfa

OCHMANÓW POGODA

Programy i partnerstwa

Golf Arena
Wiadomości
Listopadowa promocja -50%
sobota, 18 listopad 2006

Szanowni golfiści !

Sezon golfowy powoli zbliża się do końca. Aby każdy mógł skorzystać z pięknej jesiennej pogody jaka dopisała nam w tym roku przygotowaliśmy listopadową promocję.

Czytaj więcej...
 
IV Turniej Kasztanowy - wyniki
sobota, 28 październik 2006
W sobotę 21 października przy słonecznej i ciepłej pogodzie odbył się ostatni z cyklu Czterech Pór Roku - Turniej Kasztanowy. Pierwsze miejsce w kategorii brutto zdobył z wynikiem 28 punktów Mateusz Gorczyński. W niższej kategorii netto zwyciężył Andrzej Gacek, przed Stanisławem Olejarką i Leszkiem Wilkiem. Wszyscy ci trzej gracze uzyskali ten sam wynik 34 punktów i o ostatecznej kolejności zadecydował countback. Zwycięzcą wyższej kategorii netto został Wojciech Borek (37 punktów). Najlepszy wynik netto wśród graczy bez karty handikapowej uzyskał Paweł Piotrowski. Gratulujemy !!!
Czytaj więcej...
 
VI Złota Jesień - wyniki
sobota, 28 październik 2006
Już szósty raz z rzędu w Ochmanowie odbył się drużynowy turniej Złota Jesień - tradycyjnie w formacie Scramble. Najlepszy wynik, i zarazem jedyny poniżej par, uzyskała drużyna w skład której wchodzili Mateusz Gorczyński, Pierre Urban, Aleksy Pocztowski, oraz Mirosław Kasperek. Gratulujemy !!!
Czytaj więcej...
 
I Royal Kraków Open - wyniki
sobota, 28 październik 2006
16 września po raz pierwszy mogliśmy wziąć udział w turnieju Royal Kraków Open. Gracze którzy zdecydowali się wziąć w nim udział walczyli o prestiż, oraz o przygotowane na tę okazję specjalnie grawerowane nagrody - przechodni puchar, oraz dwie srebrne patery.
Czytaj więcej...
 
<< Pierwszy < Poprzedni 191 192 193 194 195 196 197 198 199 200 Następny > Ostatni >>

Pokazane 769 - 772 z 823