Royal Kraków Golf & Coutry Club
Royal Kraków Golf & Country Club
 

Nadchodzący turniej

XI Turniej o Pieścień Kingi
sobota, 27 lipiec

Hymn Golfowy

Kliknij, aby posłuchać...

Pogoda na Golfa

OCHMANÓW POGODA

Programy i partnerstwa

Zielona firma
Stronę przegląda 3 gości
Wiadomości
III Otwarte Akademickie Mistrzostwa Krakowa - zapowiedź
piątek, 18 maj 2007

W najbliższą niedzielę zapraszamy wszystkich do wzięcia udziału w pierwszych w tym sezonie zawodach w formacie strokeplay. Będą to III Otwarte Akademickie Mistrzostwa Krakowa wraz z Turniejem Towarzyszącym. Gracze będą klasyfikowani w trzech kategoriach: netto i brutto wśród akademików, oraz netto wśród pozostałych golfistów. Serdecznie zapraszamy ! 

 
V Majówka Golfowa - wyniki
niedziela, 13 maj 2007

Ostatni turniej Majówka Golfowa obfitował w dobre wyniki, którym niewątpliwie sprzyjały niemalże letnie warunki pogodowe. W kategorii brutto triumfował Wiesław Biela. Tuż za nim z jednym punktem mniej znaleźli się Paweł Piotrowski (także najlepszy w kategorii Zielonej Karty) i Leszek Wilk. W kategoriach netto, niższej i wyższej najlepsi okazali się odpowiednio Wiesław Biela i Aleksy Pocztowski.

Serdecznie gratulujemy i zapraszamy za tydzień w niedzielę 20 maja na kolejne zawody.

Czytaj więcej...
 
V Majówka Golfowa - zapowiedź
wtorek, 08 maj 2007

W najbliższą sobotę 12 maja o godz. 9:00 zapraszamy Państwa serdecznie na kolejny turniej organizowany przez stowarzyszenie RKGCC. Będzie to następna odsłona rozgrywek z cyklu Cztery Pory Roku. 

Czytaj więcej...
 
Turnieje KVGCC w sezonie 2007
czwartek, 05 kwiecień 2007

Wczoraj Krakow Valley Golf Club udostępnił na swojej stronie internetowej harmonogram turniejów na bieżący sezon. Pragniemy w związku z tym poinformować, że w chwili obecnej żadne z terminów zawodów organizowanych przez oba kluby nie pokrywają się.

 
<< Pierwszy < Poprzedni 191 192 193 194 195 196 197 198 199 200 Następny > Ostatni >>

Pokazane 777 - 780 z 844