Royal Kraków Golf & Coutry Club
Royal Kraków Golf & Country Club
 

Hymn Golfowy

Kliknij, aby posłuchać...

Pogoda na Golfa

Programy i partnerstwa

Zielona firma
Wiadomości
II Turniej o Puchar Kolibra
poniedziałek, 22 sierpień 2005
Podobnie jak rok temu mamy zaszczyt i przyjemność zaprosić wszystkich Państwa do wzięcia udziału w charytatywnej imprezie, której celem jest zebranie pieniędzy na Ośrodek Transplantacji Uniwersyteckiego Szpitala Dziecięcego w Krakowie-Prokocimiu. Współorganizatorami tego wyjątkowego wydarzenia są Fundacja Ośrodka Transplatacji ,,Dar Nadziei'', Stowarzyszenie na Rzecz Dzieci z Chorobą Nowotworową ,,Koliber'', oraz Urząd Miasta i Gminy Niepołomice.
Czytaj więcej...
 
Dzień Otwarty - wynik turnieju
niedziela, 21 sierpień 2005
Piękna słoneczna pogoda sprzyjająca dobrym wynikom towarzyszyła niewielkiemu turniejowi będącemu zwieńczeniem Dnia Otwartego zorganizowanego w sobotę 20 sierpnia w Ochmanowie na polu golfowym Royal Kraków Golf & Country Club.
Czytaj więcej...
 
Dzień Otwarty
wtorek, 16 sierpień 2005
Szanowni członkowie i miłośnicy golfa. Pragniemy Was zaprosić w sobotę 20 sierpnia na Dzień Otwarty w Royal Kraków Golf & C.C. Chcielibyśmy abyście Państwo jako osoby grające w golfa zaprosili w ten dzień swoje rodziny, przyjaciół i znajomych. Pod okiem doświadczonych golfistów będą mogli spróbować swoich sił w grze w golfa.
Czytaj więcej...
 
Zaległe wyniki turniejów
sobota, 23 lipiec 2005
W ciagu ostatnich dwóch miesięcy Royal Kraków Golf & C. C. zorganizował na polu golfowym w Ochmanowie kilka zawodów, których wyniki nie zostały do tej pory upublicznione. Były to I Otwarte Akademickie Mistrzostwa Krakowa w golfie i turniej im towarzyszący, III Turniej Świętojański, oraz zawody okolicznościowe związane z rejestracją klubu golfowego, ad hoc nazwane Turniejem Poczęcia.
Czytaj więcej...
 
<< Pierwszy < Poprzedni 191 192 193 194 195 196 197 198 199 200 Następny > Ostatni >>

Pokazane 785 - 788 z 802