Royal Kraków Golf & Coutry Club
Royal Kraków Golf & Country Club
 

Nadchodzący turniej

nie ma zaplanowanych turniejów

Hymn Golfowy

Kliknij, aby posłuchać...

Pogoda na Golfa

OCHMANÓW POGODA

Programy i partnerstwa

Golf Arena
Wiadomości
I Turniej Trzech Kijów - wyniki
środa, 23 sierpień 2006
W sobotę 22 lipca klub golfowy Royal Kraków zorganizował po raz pierwszy Turniej Trzech Kijów. Każdy z graczy musiał podjąć ważną decyzję, jakie kije poza putterem zabrać ze sobą do gry - jak się okazało wybór ten w głównej mierze zdeterminował realizowaną potem taktykę, oraz osiągnięte wyniki.
Czytaj więcej...
 
I Mistrzostwa Par RKGCC
środa, 23 sierpień 2006
W najbliższą sobotę zapraszamy serdecznie Państwa do wzięcia udziału w zawodach, które pozwolą wyłonić najlepszą dwuosobową drużynę. Przed graczami stanie zadanie pokonania w ciągu jednego dnia aż 27 dołków: po 9 w formacie kolejno Alternate Shot (gracze w parze grają na przemian jedną piłką i na przemian uderzają z tee), Better Ball (obaj gracze grają swoją piłką, a na dołku liczy się wynik lepszego w parze), oraz Ambrose Scramble (obaj gracze zaczynają dołek, a potem wybierają tę piłkę, która ich zdaniem ma lepsze położenie i z tego miejsca kontynuują grę powtarzając potem opisaną procedurę aż do umieszczenia piłki w dołku). Wśród uczestników zostaną przyznane nagrody zarówno w kategorii strokeplay brutto jak i netto. Jeszcze raz serdecznie zapraszamy !
 
IV Turniej Świętojański - wyniki
sobota, 01 lipiec 2006
Oto wyniki rozegranego w niedzielę IV Turnieju Świętojańskiego. Uczestnikom gratulujemy i zapraszamy na kolejne zawody.
Czytaj więcej...
 
IV Turniej Świętojański
piątek, 23 czerwiec 2006
Serdecznie zapraszamy wszystkich golfistów do wzięcia udziału w trzeciej odsłonie rozgrywek z cyklu Cztery Pory Roku -- IV Turnieju Świętojańskim. Zawody w formacie stableford rozpoczną się w nadchodzącą niedzielę 25 czerwca o godz. 10. Zapraszamy !!!
 
<< Pierwszy < Poprzedni 191 192 193 194 195 196 197 198 199 200 Następny > Ostatni >>

Pokazane 789 - 792 z 833