Royal Kraków Golf & Coutry Club
Royal Kraków Golf & Country Club
 

Nadchodzący turniej

nie ma zaplanowanych turniejów

Hymn Golfowy

Kliknij, aby posłuchać...

Pogoda na Golfa

OCHMANÓW POGODA

Programy i partnerstwa

Golf Arena
Wiadomości
II Summer Eclectics - wynik turnieju
poniedziałek, 29 sierpień 2005
W ubiegłą niedzielę zakończyły się golfowe rozgrywki Summer Eclectics rozgrywane już drugi raz na polu golfowym Royal Kraków Golf & C.C. Wzięło w nich udział siedemnastu uczestników, którzy łącznie rozegrali 558 dołków podczas 62 dziewięciodołkowych rund.
Czytaj więcej...
 
II Turniej o Puchar Kolibra
poniedziałek, 22 sierpień 2005
Podobnie jak rok temu mamy zaszczyt i przyjemność zaprosić wszystkich Państwa do wzięcia udziału w charytatywnej imprezie, której celem jest zebranie pieniędzy na Ośrodek Transplantacji Uniwersyteckiego Szpitala Dziecięcego w Krakowie-Prokocimiu. Współorganizatorami tego wyjątkowego wydarzenia są Fundacja Ośrodka Transplatacji ,,Dar Nadziei'', Stowarzyszenie na Rzecz Dzieci z Chorobą Nowotworową ,,Koliber'', oraz Urząd Miasta i Gminy Niepołomice.
Czytaj więcej...
 
Dzień Otwarty - wynik turnieju
niedziela, 21 sierpień 2005
Piękna słoneczna pogoda sprzyjająca dobrym wynikom towarzyszyła niewielkiemu turniejowi będącemu zwieńczeniem Dnia Otwartego zorganizowanego w sobotę 20 sierpnia w Ochmanowie na polu golfowym Royal Kraków Golf & Country Club.
Czytaj więcej...
 
Dzień Otwarty
wtorek, 16 sierpień 2005
Szanowni członkowie i miłośnicy golfa. Pragniemy Was zaprosić w sobotę 20 sierpnia na Dzień Otwarty w Royal Kraków Golf & C.C. Chcielibyśmy abyście Państwo jako osoby grające w golfa zaprosili w ten dzień swoje rodziny, przyjaciół i znajomych. Pod okiem doświadczonych golfistów będą mogli spróbować swoich sił w grze w golfa.
Czytaj więcej...
 
<< Pierwszy < Poprzedni 201 202 203 204 205 206 Następny > Ostatni >>

Pokazane 805 - 808 z 823